Budapeşte Eğitim Müşavirliği

"BAĞIMSIZLIK, ZAFER ve ÇOCUKLAR" TEMALI ÖDÜLLÜ RESİM YARIŞMASI

30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri kapsamında  "Bağımsızlık, Zafer ve Çocuklar" temalı ödüllü resim yarışması düzenlenecektir. Yarışmaya, Macaristan'da yaşayan 5-15 yaş arasındaki çocuklarımız katılabilirler.       


 

19-07-2022

30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri kapsamında  "Bağımsızlık, Zafer ve Çocuklar" temalı ödüllü resim yarışması düzenlenecektir.

Yarışmaya, Macaristan'da yaşayan 5-15 yaş arasındaki çocuklarımız katılabilirler. Eserler, 5-10 ve 11-15 yaş grupları arasında değerlendirilecektir. 

Çocuklarımız resimlerini başvuru formu ile birlikte 19 Temmuz - 22 Ağustos 2022 tarihleri arasında budapesteyarisma@gmail.com adresine göndererek (fotoğraflarını çekerek) yarışmaya katılabileceklerdir. (Form doldurma, fotoğraf çekme ve eposta gönderim işleminde gerekli olması durumunda veli desteği faydalı olacaktır.)

Değerlendirme sonucu yarışmada dereceye giren ilk üç resmin sahibi olan öğrencilerimizin isimleri Eğitim Müşavirliğimizin resmi web sayfası (http://budapeste.meb.gov.tr/) ve Büyükelçiliğimiz ve Eğitim Müşavirliğimizin sosyal medya hesaplarında (twitter/tc_budapeste; twitter/EgitimBudapeste; Facebook/tcbudapeste; Instagram/tcbudapeste ve Instagram/egitim_budapeste) duyurulacaktır.

Katılım sağlayan tüm çocuklarımıza başarı/teşekkür belgesi elektronik ortamda düzenlenerek gönderilecektir. Ayrıca ilk üç dereceye girenlere sürpriz hediyeler verilecektir.

Detaylı bilgi şartnamede yer almaktadır. 

 

Başvuru formu için tıklayınız. 

Şartname için tıklayınız.

Afiş için tıklayınız.    

 

Budapest, Andrassy Ut 123, 1062, Hungary - 36 1 478 91 00/135

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.